ARDA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Çağdaş yaşam biçiminin gereklerini gözeten, doğaya saygılı, çevreye ve sosyal yapıya uyumlu, malzeme ve işçilik kalitesinden taviz vermeyen üretim prensipleri ile ekonomik zorunlulukları en verimli bir şekilde yöneterek, uygun maliyet ve satış koşullarını insanımıza sunmayı hedefleyen Arda İnşaat; toplu konut sitesi, işyeri, apartman, yazlık site, pansiyon ve her yapı türünde faaliyetlerini yürüterek, sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya ve mutluluğunuza katkıda bulunmaya çalışmaktadır.


2003 yılından itibaren Apart İşletmeciliği konunda sürekli büyüyen ve kendini geliştiren şirketimiz, 15 farklı lokasyonda, siz değerli misafirlerimizi, kendi evlerinde hissettikleri tatil imkanını, firma prensiplerimiz ışığında sunmaktadır.Sezonluk, aylık, haftalık ve günlük olarak kiralama yapabileceğiniz apartlarımızda her türlü mutfak eşyası yer almaktadır; bununla beraber, sanayi tipi çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve endüstriyel ütü makinesi kullanılarak yıkanan, ütülenen çarşaf takımlarımız serilmektedir. Geniş bir kadrodan oluşan temizlik ekibimiz ile size en iyi şartları sunmayı hedefliyoruz.

25.12.2017 tarihinde, babamız, kurucumuz Mehmet Arda’yı kaybetmenin büyük üzüntüsü içerisindeyiz. Onun bize miras olarak bıraktığı dürüst çalışma prensibleriyle onun ışığında evlatları olarak emin adımlarla yürüyeceğiz. Seni her zaman sevgi ve özlemle anacağız, kalbimizdesin...